Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz - Konuştukça Kanal D

Ortodonti uzmanı Gizem Altuğ Türkyılmaz Konuştukça programının konuğuydu. Ortodonti tedavisinin başlama yaşından, ortodonti tedavisi hakkındaki tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgilendirmeler yaptı.

Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz - Mediko Dental Röportajı

- Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz kimdir? - Eğitim hayatı ve uzmanlık alanları nelerdir? - Diş klinikleri "Klinik 45" hakkında genel bilgiler. - Mediko Dental ile ilk tanışmamız nasıl oldu?

Klinik 45- Temel Ağız Bakımı Nasıl Yapılır? Dr. Gizem Altuğ Türkyılmaz

Temel ağız bakımı nasıl yapılır? Kendi kullandığım ürünleri size anlatarak bu konudaki tüm merak edilenleri sizlere anlattık. İyi seyirler.. Dr. Gizem Altuğ Türkyılmaz

Klinik 45- Erken dönem ortodonti tedavileri ve invisalign first tedavi avantajları nelerdir?

Klinik 45- Erken dönem ortodonti tedavileri ve invisalign first tedavi avantajları nelerdir?

GİZEM TÜRKYILMAZ Erken Dönem Ortodonti Tedavilerini ve Yeni Nesil Dijital Ortodontinin Avantajları

Bu hafta içi Cuma günü @ebruakel ‘in sunumuyla Show TV @showtv ‘de yayınlanan Kendine İyi Bak @kendineiyibaktv ‘da “Erken Dönem Ortodonti Tedavilerini ve Yeni Nesil Dijital Ortodontinin Avantajlarını ” konuştuk.

Burcu İle Hafta Sonu - Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz - Ortodonti ve Şeffaf Plak Tedavileri

Geçtiğimiz hafta sonu @burcuilehaftasonustar programında Ortodonti tedavilerindeki yeniliklerden ve şeffaf plak tedavilerinden bahsettik. Bu keyifli programı kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için buraya ekliyorum. Herkese iyi seyirler.

Gizem Altuğ Türkyılmaz - Erken Ortodonti ve Yeni Nesil Dijital Ortodonti Tedavileri - Kanal D

13 Aralık Pazar günü saat 08:30’da Özlem Yıldız @ozlemyldz_ ve Dr. Biran Ekici @drbiranekici ‘nin keyifli sunumlarıyla Kanald @kanald ekranlarında Konuştukça @konustukcatv programında ‘’Erken Ortodonti ve Yeni Nesil Dijital Ortodonti Tedavileri” ‘ni konuştuk.

Gizem Altuğ Türkyılmaz - Yeni Nesil Ortodonti Teknikleri - Manisa TV - Sağlıklı Günler - 1. Bölüm

Yeni nesil ortodonti hakkında bilmeniz gereken her şey bu programda. Tedavi süreçleri, yeni nesil ortodonti teknikleri, avantajları, süreç ve fiyatları hakkında bilgiler edinebileceğiniz harika bir yayın.

Gizem Altuğ Türkyılmaz - Yeni Nesil Ortodonti Teknikleri - Manisa TV - Sağlıklı Günler - 2. Bölüm

Yeni nesil ortodonti hakkında bilmeniz gereken her şey bu programda. Tedavi süreçleri, yeni nesil ortodonti teknikleri, avantajları, süreç ve fiyatları hakkında bilgiler edinebileceğiniz harika bir yayın.

Klinik 45 - Dr. Gizem Altuğ Türkyılmaz Invisalign Tedavisi Hakkındaki Sorularınızı Yanıtladı

Invisalign tedavileri hakkında sıkça gelen soruları derleyerek bu konuda genel bir bilgilendirme yapan Dr. Gizem Altuğ Türkyılmaz, Manisa'da bulunan Klinik 45 isimli kliniğinde, eşi Dr. Cem Türkyılmaz ve profesyonel ekibiyle hastalarına hizmet vermektedir.

Klinik 45 - Manisa Diş Kliniği Tanıtım Videosu

Klinik 45, diş hekimliğinde her gün gelişen ve değişen estetik ve fonksiyon ihtiyacını göz önünde tutarak hastalarının memnuniyetini amaçlayan bir diş kliniğidir. Klinik 45, ağız ve diş sağlığının farklı alanlarında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile multi-disipliner anlayışla hareket etmektedir. Dr. Dt. Gizem Altuğ Türkyılmaz ve Dr. Dt. Cem Türkyılmaz yönetiminde bütün ağız ve diş sağlığını kapsayan alanlarda hizmet vermektedir.
Geri
WhatsApp
Messenger
E-posta
YouTube
Instagram